Jsme profesionální a kreativní studio.
Nabízíme kompletní webové služby od designu po SEO.

Naše reference

Web: baumanova.com Web: baumanova.com

www.baumanova.com

Reprezentativní webová stránka pro osobního kouče svým elegantním jednoduchým designem, splňuje všechny požadavky na moderní osobní web. Na přání klientky byl použit responzivní template z envato.com.


Web: lecitelstvi.eu Web: lecitelstvi.eu

www.lecitelstvi.eu

Cílem projektu bylo vytvoření moderního responzivního webu, který vychází z původního stylu stránek. Důraz byl kladen na uživatelskou použitelnost pro již zavedené cílové publikum. Stránky jsou plně editovatelné přes vlastní CMS.


Web: pubinn.cz Web: pubinn.cz

www.pubinn.cz

Webová aplikace navržena stylem mobile-first pomáhá v řešení barové inventury. Důraz byl kladen, aby byla inventura co nejsnadněji proveditelná na tabletech a mobilech ve všech nejpoužívanějších systémech (WP, iOS a Android). Pro aplikaci byl navržen CMS na míru.


Web: ČSNS Web: ČSNS

www.csns.cz

Součástí zakázky bylo navrhnout firemní styl, v našem případě styl politické strany, který slouží k lepšímu rozpoznání a zapamatování potenciálními voliči.


Microsite: EU není COOL Microsite: EU není COOL

www.eunenicool.cz

Pro potřeby kampaně do Evropského parlamentu jsme zpracovali moderní jednoúčelovou stránku, která kopíruje námi navržený jednotný design politické strany ČSNS.


E-shop: Zdomova.cz E-shop: Zdomova.cz

www.zdomova.cz

Součástí rozsáhlého, na míru přizpůsobeného e-shopu je náš systém viaShop vhodný pro administraci obsahu (vyřizování objednávek a faktur, správa produktů, sběr kontaktů atp.) a navržený provizní mechanismus pro obchodní zástupce.


Web: Něco za něco Web: Něco za něco

www.necozaneco.cz

Webová aplikace umožňuje uživateli snadno a intuitivně provádět směnný obchod. Cílem bylo podat kvalitní řešení včetně ilustrací maskota stránek.


Web: Batalion u Draků Web: Batalion u Draků

www.batalionudraku.cz

Internetovou prezentaci pivnice Batalion u Draků doprovází systém vytvořený pro správu obsahu restauračními zařízeními (např. úpravy ceníků, atp).


E-shop: eDětskýObchod E-shop: eDětskýObchod

E-shop funguje na CMS "viaShop", jedná se o náš vlastní produkt, který umožňuje intuitivní a jednoduchou správu internetových obchodů.


Web: Práce z domu Web: Práce z domu

Součástí webových stránek je administrační sekce, která slouží ke sběru kontaktů a jejich snadné správě.


Web: Půjčka-Pohotovost Web: Půjčka-Pohotovost

Stránky se starají o co nejjednodušší vyřízení půjček. Systém usnadňuje majiteli vyřizovat žádosti online.


Web: Credit Invenio Web: Credit Invenio

www.creditinvenio.cz

Prezentace společnosti CREDIT INVENIO Company, která se specializuje na finanční a ekonomické poradenství.Kontaktní informace

mobil  +420 606 635 098
email proft@viasors.com
icq 588-079-400

Napsali o nás

Na osobní doporučení našeho obchodního partnera jsme si nechali od ing. Břetislava Profta udělat pro naše webové stránky optimalizaci pro internetové vyhledávače (SEO). První SEO zpracoval pro nás pan Proft na konci roku 2011 a podruhé proběhly tyto práce na konci roku 2013. Čísla hovoří jasně, měsíční obraty se nám zvýšily po necelých 2 měsících... více

Vladimír Gřunděl, Věštírna Jednička


KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o naše služby, nebo si nevíte s něčím rady? Neváhejte a napište nám. Rádi Vám pomůžeme.